-

Koncert profilaktyczny - „Broń się, nie trać wiary”

DSC 0215 WiadW miesiącu czerwcu 2016 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Brzeźnicy odbył się koncert profilaktyczny, którego głównym bohaterem był Piotr „Lupi” Lubertowicz, wokalista, gitarzysta i autor tekstów, który tworzył i koncertował m.in. z zespołami:

 

 

 

 

 

Nocna Zmiana Bluesa, Money Bussines, Chłopcy z Placu Broni.

Swoim występem Piotr Lubertowicz chciał przestrzec młodzież przed alkoholizmem i narkotykami. W sposób bardzo realistyczny przedstawił drogę prowadzącą do narkomanii i walkę o samego siebie by wyjść z nałogu. Uświadomił młodzieży, że nawet pierwszy kontakt z narkotykami może być śmiertelny. W swoim życiu przeszedł bardzo wiele i potrafił w doskonały sposób przekazać młodzieży swoje doświadczenia. Świadom wielu niebezpieczeństw i pokus czyhających na młodzież zawarł głębokie przesłanie w swojej twórczości. Występ ten był także świetnym pokaz niezwykłych umiejętności gry na gitarze. Artysta, pomimo groźnego wypadku w dzieciństwie, kiedy to prawie całkowicie stracił czucie w ręce - nie poddał się i zachęcany przez znajomych zaczął uczyć się gry na gitarze.

W koncercie uczestniczyli uczniowie gimnazjum z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy i Zespołu Szkół w Łączanach, a sfinansowany został z budżetu gminy z funduszy przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy.

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj2
Wszystkie9804