-

Spotkania profilaktyczne w Domach Seniora w Łączanach i Marcyporębie oraz Klubie Seniora w Brzeźnicy

W dniach 10 i 13.07.2023 r. odbyły się spotkania profilaktyczne w Domach Seniora w Łączanach i Marcyporębie oraz Klubie Seniora w Brzeźnicy. Spotkania prowadziła w imieniu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy Pełnomocnik Wójta do spraw Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Zapobiegania Narkomanii Edyta Babska.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Spotkania profilaktyczne w Domach Seniora w Łączanach i Marcyporębie oraz Klubie Seniora w Brzeźnicy

Szkolenie dla sprzedawców alkoholu

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy zorganizowała szkolenie przeznaczone dla osób, które w swojej praktyce zawodowej zajmują się sprzedażą napojów alkoholowych.

 

 

 

Czytaj więcej: Szkolenie dla sprzedawców alkoholu

POMARAŃCZOWA LINIA POMOC DLA RODZICÓW DZIECI PIJĄCYCH ALKOHOL I ZAŻYWAJĄCYCH NARKOTYKI

Pomarańczowa Linia – to program informacyjno – konsultacyjny dla rodziców dzieci pijących alkohol i zażywających narkotyki.

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: POMARAŃCZOWA LINIA POMOC DLA RODZICÓW DZIECI PIJĄCYCH ALKOHOL I ZAŻYWAJĄCYCH NARKOTYKI

Konkurs Profilaktyczny „Moja rodzina lubi bezpromilowe klimaty”

GL ART MW ramach X Tygodnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica odbył się profilaktyczny konkurs zatytułowany: „Moja rodzina lubi bezpromilowe klimaty”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica. Uczniowie mogli wykonać prace plastyczne, literackie oraz przygotować prace multimedialne, indywidualnie lub rodzinnie.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Konkurs Profilaktyczny „Moja rodzina lubi bezpromilowe klimaty”

Realizacja rekomendowanego programu Archipelag Skarbów

WIAD GL MW dniach 18 i 19.01.2023 r., około 150 uczniów klas VIII szkół Gminy Brzeźnicy uczestniczyło w warsztatach profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów. W trakcie warsztatówuczniowie podróżując po Archipelagu Skarbów odwiedzili sześć wysp: Gwiazdy, Miłości, Dżungli, Bliskich Spotkań, Przewodników i Spełnionych Marzeń.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Realizacja rekomendowanego programu Archipelag Skarbów

Kurs Wychowawcy Kolonijnego

 

W dniach od 30 maj do 3 czerwca w Domu Integracji Społecznej w Paszkówce ("wikarówka") odbędzie się kurs, dzięki któremu można nabyć uprawnienia do pracy jako Wychowawca Wypoczynku Dzieci i Młodzieży (Kurs Wychowawców Kolonijnych).

 

Osoby chętne do uczestnictwa w kursie prosimy o kontakt pod nr telefonu 606-713-764. Warunkiem  jest ukończone 18 lat i średnie wykształcenie.

 

Koszt kursu - 200 zł.

 

Zapraszamy.

 

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych w Konkursie NO PROMIL – NO PROBLEM

NPNP MPoniżej znajduje się lista laureatów nagród oraz wyróżnień konkursu zrealizowanego w ramach XIV edycji kampanii społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Lista nagrodzonych i wyróżnionych w Konkursie NO PROMIL – NO PROBLEM

Program Profilaktyczny „Archipelag Skarbów” w naszej Gminie

GL A S MW dniach 9-10.03. 2022 r. do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy zaprosiła uczniów klas VIII z terenu naszej Gminy na Program Profilaktyczny „Archipelag Skarbów”.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Program Profilaktyczny „Archipelag Skarbów” w naszej Gminie

Konkurs Profilaktyczny „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”

NOPROMIL M

 

W ramach IX Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica odbył się profilaktyczny konkurs zatytułowany: „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Konkurs Profilaktyczny „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”

Gminny Konkurs Plastyczny i Literacki - Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty

GKRPA LOGO MW ramach VIII Gminnego Tygodnia Profilaktycznego, którego tematem przewodnim było hasło „Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty”. przeprowadzony został w szkołach z terenu naszej Gminy Konkurs Plastyczny i Literacki.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Plastyczny i Literacki - Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty

Zapraszamy mieszkańców naszej Gminy do wspólnego sięgnięcia w „8 tygodni do zdrowia”

GL SPORT

 

Projekt NFZ „8 tygodni do zdrowia” jest cyklem profilaktyczno - edukacyjnym, zachęcającym Polaków do korzystania z gotowych do przeprowadzenia treningów opracowanych wspólnie przez lekarza, trenera, fizjoterapeutę i psychologa.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Zapraszamy mieszkańców naszej Gminy do wspólnego sięgnięcia w „8 tygodni do zdrowia”

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj3
Wszystkie10053