-

Konkurs Profilaktyczny „Moja rodzina lubi bezpromilowe klimaty”

GL ART MW ramach X Tygodnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica odbył się profilaktyczny konkurs zatytułowany: „Moja rodzina lubi bezpromilowe klimaty”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica. Uczniowie mogli wykonać prace plastyczne, literackie oraz przygotować prace multimedialne, indywidualnie lub rodzinnie.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Konkurs Profilaktyczny „Moja rodzina lubi bezpromilowe klimaty”

Realizacja rekomendowanego programu Archipelag Skarbów

WIAD GL MW dniach 18 i 19.01.2023 r., około 150 uczniów klas VIII szkół Gminy Brzeźnicy uczestniczyło w warsztatach profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów. W trakcie warsztatówuczniowie podróżując po Archipelagu Skarbów odwiedzili sześć wysp: Gwiazdy, Miłości, Dżungli, Bliskich Spotkań, Przewodników i Spełnionych Marzeń.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Realizacja rekomendowanego programu Archipelag Skarbów

Kurs Wychowawcy Kolonijnego

 

W dniach od 30 maj do 3 czerwca w Domu Integracji Społecznej w Paszkówce ("wikarówka") odbędzie się kurs, dzięki któremu można nabyć uprawnienia do pracy jako Wychowawca Wypoczynku Dzieci i Młodzieży (Kurs Wychowawców Kolonijnych).

 

Osoby chętne do uczestnictwa w kursie prosimy o kontakt pod nr telefonu 606-713-764. Warunkiem  jest ukończone 18 lat i średnie wykształcenie.

 

Koszt kursu - 200 zł.

 

Zapraszamy.

 

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych w Konkursie NO PROMIL – NO PROBLEM

NPNP MPoniżej znajduje się lista laureatów nagród oraz wyróżnień konkursu zrealizowanego w ramach XIV edycji kampanii społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Lista nagrodzonych i wyróżnionych w Konkursie NO PROMIL – NO PROBLEM

Program Profilaktyczny „Archipelag Skarbów” w naszej Gminie

GL A S MW dniach 9-10.03. 2022 r. do Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy zaprosiła uczniów klas VIII z terenu naszej Gminy na Program Profilaktyczny „Archipelag Skarbów”.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Program Profilaktyczny „Archipelag Skarbów” w naszej Gminie

Konkurs Profilaktyczny „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”

NOPROMIL M

 

W ramach IX Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica odbył się profilaktyczny konkurs zatytułowany: „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Konkurs Profilaktyczny „Prawdziwa odwaga lubi bezpromilowe klimaty”

Gminny Konkurs Plastyczny i Literacki - Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty

GKRPA LOGO MW ramach VIII Gminnego Tygodnia Profilaktycznego, którego tematem przewodnim było hasło „Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty”. przeprowadzony został w szkołach z terenu naszej Gminy Konkurs Plastyczny i Literacki.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Plastyczny i Literacki - Prawdziwa wolność lubi bezpromilowe klimaty

Zapraszamy mieszkańców naszej Gminy do wspólnego sięgnięcia w „8 tygodni do zdrowia”

GL SPORT

 

Projekt NFZ „8 tygodni do zdrowia” jest cyklem profilaktyczno - edukacyjnym, zachęcającym Polaków do korzystania z gotowych do przeprowadzenia treningów opracowanych wspólnie przez lekarza, trenera, fizjoterapeutę i psychologa.

 

 

 

 

Czytaj więcej: Zapraszamy mieszkańców naszej Gminy do wspólnego sięgnięcia w „8 tygodni do zdrowia”

Punkt Konsultacyjny przy Urzędzie Gminy w Brzeźnicy - Uruchomione konsultacje telefoniczne

 

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną informujemy, że konsultacje indywidualne z terapeutą i psychologiem dla osób uzależnionych i ich rodzin oraz spotkania grup wsparcia zostały zawieszone do odwołania.


Jednocześnie informujemy, że Urząd Gminy w Brzeźnicy uruchomił

specjalny numer telefoniczny 694 684 748

umożliwiający korzystanie z konsultacji z terapeutą za pośrednictwem telefonu.

Dyżur pod nr telefonu codziennie od godz. 7.30 do 12.30

 

Natomiast psycholog dyżur telefoniczny pełnić będzie

w piątki od godz. 15.30 do 19.30 pod numerem tel. 33 879 20 29 w. 28.

 

 

" Klikam z głową"

DSC 1617

 

W dniach 3.03.2020 r. oraz 6.03.2020 r. we wszystkich szkołach podstawowych na terenie Gminy Brzeźnica przeprowadzone zostały zajęcia profilaktyczne w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod hasłem "Klikam z głową".

 

 

 

Czytaj więcej: " Klikam z głową"

Konkurs Profilaktyczny „Powstrzymaj pijanego kierowcę”

WIAD GL KONK PROF
W ramach VII Dnia Profilaktycznego w Gminie Brzeźnica odbył się profilaktyczny konkurs zatytułowany: „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Brzeźnica. Uczniowie mogli wykonać prace plastyczne, literackie oraz przygotować filmiki. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

 

 

Czytaj więcej: Konkurs Profilaktyczny „Powstrzymaj pijanego kierowcę”

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj1
Wszystkie8974