-

Zaproszenie na miting

 

AL ANON 

Martwisz się, że ktoś bliski pije za dużo?

Szukasz pomocy, bo bliska ci osoba pije za dużo?

Wydaje ci się, że nikt na świecie nie jest w stanie cię zrozumieć?

Straciłeś nadzieję? Przyjdź na mityng.

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIA

 

 

Grupy Rodzinnej Al-Anon

Siła i nadzieja dla rodzin i przyjaciół alkoholików

 

Spotkania odbywają się w Galerii Polsko-Słowackiej

Brzeźnica, ul. Krakowska 109

we wtorki od godz. 18.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

numer telefonu 795 753 451

Preambuła do Dwunastu Stopni


Grupy Rodzinne Al-Anon są wspólnotą krewnych i przyjaciół alkoholików. Istnieją one w tym celu, aby rozwiązywać wspólne problemy przez dzielenie się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jesteśmy przekonani, że alkoholizm jest chorobą rodzinną i że zmiana naszego nastawienia może przyczynić się do jej wyleczenia.
Al-Anon nie jest związany z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją lub z jakąkolwiek instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W sprawach nie dotyczących wspólnoty, Al-Anon nie zajmuje żadnego stanowiska, nie popiera ich ani nie odrzuca. W Al-Anon nie ma składek członkowskich. Al-Anon jest samowystarczalny dzięki dobrowolnym datkom uczestników spotkania.

Jedynym motywem działania w Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Realizujemy to przez praktykowanie Dwunastu Stopni, przez serdeczne przyjmowanie i dodawanie otuchy rodzinom alkoholików, oraz zrozumienie i dodawanie odwagi samemu alkoholikowi.

 

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj0
Wszystkie7239