-

Świąteczna Akcja 2015

Każdy dob­ry uczy­nek, którym ob­da­rujesz in­ne­go człowieka w naj­cięższych chwi­lach je­go życia jest jak płomień rozświet­lający mrok roz­paczy ...  ”.

Swiateczna AkcjaJuż po raz czwarty w Gminie Brzeźnica przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowana została Świąteczna Akcja.

 

 

 

 

 

Jest to przedsięwzięcie, w czasie którego jednoczą się ludzie o wielkich sercach i przygotowują paczki świąteczne dla osób potrzebujących. I również tradycyjnie do przygotowania zgłosiły się wszystkie szkoły z terenu naszej Gminy. W tym roku z dostarczonych przez szkoły produktów obdarowanych zostało rekordowo aż 60 rodzin. Dzięki temu wsparciu obdarowane rodziny mogły radośnie, szczęśliwie i obficie spędzić czas Świąt.

W Akcję, zaangażowało się wiele osób, które bezinteresownie niosły pomoc przy przygotowaniach i jej realizacji .

Wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczną Świąteczną Akcję

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

W tym miejscu pragniemy jeszcze przekazać podziękowania od obdarowanych rodzin, oto jedno z podziękowań przekazanych przez obdarowaną rodzinę:

„Chciałabym serdecznie podziękować osobom, które zorganizowały i przygotowały paczkę dla mnie i moich dzieci. Radość i okrzyki szczęścia dziewczynek były nie do opisania, trzeba byłoby to po prostu zobaczyć. Takie chwile zostaną na długo w pamięci. Szczęście i zachwyt paczką, to dla organizatorów byłyby największe podziękowania i satysfakcja z tego co robią dla innych ludzi, zwłaszcza dzieci, które są szczere a ich radość daje ogromną siłę. Dziękujemy.”

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj5
Wszystkie11432