-

Akcja Lato 2015

IMG 20150720 121512Wakacje to czas upragnionego wypoczynku, ale gdy się całkiem nic nie robi, to nawet wypoczynek wakacyjny może stać się nudny. Dlatego też w Gminie Brzeźnica poszczególne instytucje przygotowały dla dzieci i młodzieży interesujące propozycje spędzania wolnego czasu.

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku w czasie wakacji na terenie naszej gminy działało 9 świetlic.

I tak już tradycyjnie w miejscowościach: Brzezinka, Chrząstowice, Nowe Dwory i Kossowa, a w tym roku także w Paszkówce przez okres dwóch tygodni w terminie od 20 do 31 lipca 2015 r. w ramach AKCJI LATO 2015 działały świetlice-półkolonie, natomiast przez cały okres wakacji w miejscowościach: Łączany, Sosnowice, Bachorowice i Tłuczań funkcjonują Placówki Wsparcia Dziennego. W świetlicach pod fachowym okiem wychowawców dzieci mogły ciekawie i bezpiecznie spędzić wolny czas.

Wszystkie świetlice funkcjonują dzięki finansowemu wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Brzeźnicy, pod patronatem Wójta Gminy Brzeźnica.

Do urozmaicenia zajęć na świetlicach przyczyniło się również Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy zorganizowaniem interesujących wycieczek. Między innymi 24 lipca 2015 r. dzieci mogły zwiedzić Podziemia Rynku w Krakowie oraz świetną atrakcją dla dzieci okazał się wyjazd do Wioski Indiańskiej ARAPAHO w Zalasiu koło Krakowa. To tylko dwie z wielu ciekawych propozycji, które przygotowało Centrum Kultury dla osób ciekawych świata i rządnych przygód.

 

Galeria Fotograficzna >> zobacz

LICZNIK ODWIEDZIN

Dzisiaj3
Wszystkie11566